Dietetyk-Ile Kosztuje?

doktorIle kosztuje dietetyk w Warszawie?

Czemu dietetyk w Warszawie kosztuje więcej
Życie w stolicy z pewnością jest szybsze niż w innych miastach. W skrócie można opisać to tak: pogoń za sukcesem, presja dotycząca dbałości o nienaganny wygląd oraz permanentny brak czasu. Każdy dietetyk w Warszawie wie, że jego klienci chcą być nie tylko zdrowi, ale też atrakcyjni, a dieta ma być ich sposobem na szybki sukces. Doszło do tego, że niektóre osoby korzystają z poradni dietetycznych wręcz z powodu mody, a niekoniecznie rzeczywistej potrzeby. Ten trend sprawił, że niestety cenniki stołecznych dietetyków poszły w górę i trzeba rozsądnie wybierać, aby nie przepłacić za wizytę u specjalisty.

Dietetyk Warszawa – cennik
Ceny w poradni dietetycznej w Warszawie zależą od długości programu żywieniowego, na jaki się zdecydujemy, renomy specjalisty oraz formy nadzoru nad dietą – regularne wizyty lub kontakt mailowy. Wizyta kontrolna u dobrego dietetyka kosztuje od 80 złotych w górę, najtaniej wyjdzie, jeśli zakupimy usługę w pakiecie. Standardowy program żywieniowy na 4 tygodnie to koszt ok. 300 – 500 zł. Ceny są jednak bardzo zróżnicowane, dlatego ciężko odpowiedzieć, ile kosztuje dietetyk w Warszawie.

Tani dietetyk w Warszawie
Szukając dokładnie, można trafić na wiele okazji, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Na przykład wizyta z przyjaciółką daje 50 % upustu albo zakupienie pakietu w czasie przedświątecznym posiada dodatkową usługę. Niektóre poradnie dietetyczne w Warszawie oferują dietę próbną na dwa tygodnie, co jest dobrym rozwiązaniem dla osób o wysoko rozwiniętej samodyscyplinie, które po zakończeniu terapii mogą same kontynuować zdrowe żywienie. Koszt pojedynczego leczenia u polecanego dietetyka można obniżyć, jeżeli zdecydujemy się na wizytę całą rodziną. Im więcej osób „przyprowadzimy” do specjalisty, tym większy rabat mamy szansę uzyskać. Warto pytać o taką możliwość, nawet gdy tych informacji nie podaje sama poradnia. Kiedy nie musimy oszczędzać, można wypróbować opcję z gotowymi posiłkami. W takim wypadku najpierw dobry dietetyk ustala dietę i harmonogram pracy, a następnie dostarczane są nam gotowe dania na cały dzień. Podobny model działania zauważymy u osobistego trenera, który zadba o dietę, ale też o rozwój kondycji.

Reklamy